Návod AEG IDE84244IB Pánt

Potrebujete návod na AEG IDE84244IB Pánt? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 48.41 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na AEG IDE84244IB Pánt a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky AEG?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aké panvice je možné použiť na indukčnej doske? Overená
Na indukčnej doske sa dajú všeobecne použiť všetky magnetické panvice. Takmer všetky nové panvice sú vhodné na indukciu.

Bolo to užitočné (1006)
Moja varná doska má napájaciu zástrčku, do ktorej sa nezmestí bežná zásuvka, čo mám robiť? Overená
Mnoho elektrických varných dosiek (keramických aj indukčných) má inú zástrčku. Je to preto, lebo tieto spotrebiče vyžadujú veľa energie. Inštaláciu spotrebiča nechajte vykonať odborníkom.

Bolo to užitočné (736)
Prečo zapaľovanie v mojom rozsahu vydáva zvuk kliknutia? Overená
Ak bol rozsah vyčistený veľkým množstvom vody, mohli by gombíky navlhnúť a spustiť zapaľovanie. Gombíky nechajte zaschnúť. Ak problém pretrváva, mali by ste sa obrátiť na výrobcu.

Bolo to užitočné (679)
Kde je plynová prípojka na mojej varnej doske AEG? Overená
Plynové varné dosky AEG majú plynovú prípojku v pravom zadnom rohu prístroja.

Bolo to užitočné (6)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Bert Keur 13-04-2021
Najlepšie Od včera sme dostali ide84244ib Po konzultácii s užívateľskou príručkou je však nemožné, aby som zapol všetky 4 varné zóny Aby som to dobre vysvetlil, dal som sem svoje telefónne číslo 0633606703 Pia grt Bert Keur

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod pôvodne vydala spoločnosť AEG.
Návod AEG IDE84244IB Pánt