Návod AEG PN 3000 X2 Rotačné kladivo

Potrebujete návod na AEG PN 3000 X2 Rotačné kladivo? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.89 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na AEG PN 3000 X2 Rotačné kladivo a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky AEG?
Áno Žiadny
100%
0%
7 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je rozdiel medzi príklepovou vŕtačkou a vŕtacím kladivom? Overená
Na vŕtanie otvorov do tehál a maltových múrov je možné použiť príklepové vrtáky. Na vŕtanie otvorov do betónových stien potrebujete vŕtacie kladivo.

Bolo to užitočné (165)
Čo znamená Joule (J) vo vzťahu k rotačným kladivám? Overená
Počet Joule je údajom o energii nárazu rotačného kladiva. Na vŕtanie bežných otvorov do betónu stačí rotačné kladivo s 2,2 J.

Bolo to užitočné (101)
Musím pri používaní vŕtačky nosiť ochranu sluchu? Overená
Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného vrtákom môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie hlasnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (60)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Daniel Pérez 28-07-2021
Plán spínača zapaľovania na opravu

odpovedať | Bolo to užitočné (1)(Translated by Google)
John hunt 31-03-2022
Ako demontujem prevodovku z pohonu?

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Mazouz Abdelkader 24-01-2023
Tiež mám rovnaký problém, nepodarilo sa mi otvoriť rám kladiva. Prosím, pomôžte mi, pane.

Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
John hunt 02-04-2022
Zlyhala funkcia kladiva. Snažím sa demontovať vŕtačku, ale nedokážem odstrániť dva ovládacie spínače. Prosím poraď. Veľká vďaka. J h.

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Mazouz Abdelkader 24-01-2023
Keďže je v Alžírsku nedostatok náhradných dielov pre tento produkt (napr. pn 3000 x2 fixtec značkové vŕtacie kladivo), nemeckí manažéri firmy AEG sú požiadaní, aby vytvorili alebo otvorili prílohu v Alžírsku. Ako napríklad ja potrebujem na kladivo mandarínku, ale márne.

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod AEG PN 3000 X2 Rotačné kladivo