Manuály pre AEG Rotačné kladivá

Ďalej sú uvedené všetky modely AEG Rotačné kladivá, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je rozdiel medzi príklepovou vŕtačkou a vŕtacím kladivom? Overená

Na vŕtanie otvorov do tehál a maltových múrov je možné použiť príklepové vrtáky. Na vŕtanie otvorov do betónových stien potrebujete vŕtacie kladivo.

Bolo to užitočné (198) Čítaj viac

Čo znamená Joule (J) vo vzťahu k rotačným kladivám? Overená

Počet Joule je údajom o energii nárazu rotačného kladiva. Na vŕtanie bežných otvorov do betónu stačí rotačné kladivo s 2,2 J.

Bolo to užitočné (131) Čítaj viac

Musím pri používaní vŕtačky nosiť ochranu sluchu? Overená

Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného vrtákom môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie hlasnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (88) Čítaj viac

Môžem elektrické náradie skladovať v kôlni alebo garáži? Overená

Všeobecne platí, že elektrické náradie môžete skladovať v kôlni alebo garáži, aj keď tam občas mrzne. Pre životnosť elektrického náradia je však lepšie ho skladovať na suchom mieste bez väčších teplotných výkyvov. V kôlni alebo garáži môžu rozdiely teplôt spôsobiť tvorbu kondenzátu, ktorý môže spôsobiť hrdzu. Náradie, ktoré je napájané batériami, navyše vydrží kratšie a pri veľmi nízkych teplotách sa tak dobre nenabíja. Aby ste si boli istí, ako má byť vaše elektrické náradie uskladnené, vždy si dôkladne prečítajte návod na použitie.

Bolo to užitočné (16) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod AEG KH 28 Super XE Rotačné kladivo
Fanfan 13-05-2024
Moje zariadenie sa náhle vyplo. Je tam poistka? Takzvaný AEG doc v skutočnosti nedáva žiadnu odpoveď na možný problém... obsahuje iba schému produktu a jeho použitia bez komentárov, čo nie je normálne.


(Preložené Googlom)
AEG KH 28 Super XE Rotačné kladivo
Návod AEG BH 625 FIXTEC Rotačné kladivo
Klaus Jakubowski 26-07-2023
Ahoj. Ako môžete vymeniť uhlíkové kefky? Vďaka


(Preložené Googlom)
AEG BH 625 FIXTEC Rotačné kladivo
Návod AEG PN 3000 X2 Rotačné kladivo
Mazouz Abdelkader 24-01-2023
Tiež mám rovnaký problém, nepodarilo sa mi otvoriť rám kladiva. Prosím, pomôžte mi, pane.


(Preložené Googlom)
AEG PN 3000 X2 Rotačné kladivo
Návod AEG PN 3000 X2 Rotačné kladivo
Mazouz Abdelkader 24-01-2023
Keďže je v Alžírsku nedostatok náhradných dielov pre tento produkt (napr. pn 3000 x2 fixtec značkové vŕtacie kladivo), nemeckí manažéri firmy AEG sú požiadaní, aby vytvorili alebo otvorili prílohu v Alžírsku. Ako napríklad ja potrebujem na kladivo mandarínku, ale márne.


(Preložené Googlom)
AEG PN 3000 X2 Rotačné kladivo
Návod AEG PN 2200 RX Rotačné kladivo
sergela 13-12-2022
áno použitím menších vrtákov so stredným rozmerom, aby sa zabránilo prehriatiu stroja: táto rada je užitočná pre akúkoľvek hĺbku vŕtania s veľkým vrtákom


(Preložené Googlom)
AEG PN 2200 RX Rotačné kladivo