Návod Asist AE5KR120-160N Okružná píla

Potrebujete príručku pre svoj Asist AE5KR120-160N Okružná píla? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 3 často kladené otázky, 0 komentárov a má 0 hlasov. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

CZ – RUČNÍ OKRUŽNÍ
PILA 1200W
- Návod k obsluze
4 - 10
SK – RUČNÁ OKRUŽNÁ PÍLA
1200W
- Návod na obsluhu
H –
KÖRFŰRÉSZ 1200W
- Kezelési utasítas
11 - 17
18 - 24
RO –
FERĂSTRĂU CIRCULAR 1200W
- Instructiuni de utilizare
25 - 31
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.92 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Asist AE5KR120-160N Okružná píla a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Asist AE5KR120-160N Okružná píla?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Asist AE5KR120-160N Okružná píla. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Asist AE5KR120-160N Okružná píla papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Asist. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Asist AE5KR120-160N Okružná píla v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Asist
Model AE5KR120-160N
Kategória Okružné píly
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 1.92 MB

Všetky príručky pre Asist Okružné píly
Ďalšie príručky od Okružné píly

Často kladené otázky o Asist AE5KR120-160N Okružná píla

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Koľko milimetrov musí píla vyčnievať pod materiál, ktorý pílim? Overená

Najlepšie je udržiavať to minimálne 3 mm. Ak je menej, existuje šanca, že sa materiál rozpadne alebo povedie k škaredému výsledku.

Bolo to užitočné (95) Čítaj viac

Musím pri použití kotúčovej píly nosiť ochranu sluchu? Overená

Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného kotúčovou pílou môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie silnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (43) Čítaj viac

Môžem elektrické náradie skladovať v kôlni alebo garáži? Overená

Všeobecne platí, že elektrické náradie môžete skladovať v kôlni alebo garáži, aj keď tam občas mrzne. Pre životnosť elektrického náradia je však lepšie ho skladovať na suchom mieste bez väčších teplotných výkyvov. V kôlni alebo garáži môžu rozdiely teplôt spôsobiť tvorbu kondenzátu, ktorý môže spôsobiť hrdzu. Náradie, ktoré je napájané batériami, navyše vydrží kratšie a pri veľmi nízkych teplotách sa tak dobre nenabíja. Aby ste si boli istí, ako má byť vaše elektrické náradie uskladnené, vždy si dôkladne prečítajte návod na použitie.

Bolo to užitočné (13) Čítaj viac
Návod Asist AE5KR120-160N Okružná píla

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie