Návody na Diaľkové ovládače

Ďalej sú uvedené všetky značky Diaľkové ovládače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako pripojím univerzálne diaľkové ovládanie k televízoru? Overená
Na pripojenie univerzálneho diaľkového ovládača potrebujete číslo modelu a obchodnú značku diaľkového ovládača aj televízora. V príručke k diaľkovému ovládaniu je zoznam kódov značiek a čísel modelov.

Bolo to užitočné (7052) Čítaj viac
Prečo sú vedľa čísel na diaľkovom ovládaní písmená? Overená
Niektoré nastavenia televízora môžu vyžadovať zadávanie písmen. Na tlačidle sú zvyčajne tri písmená alebo iné znaky. Ak je potrebné zadať písmeno, môžete toto tlačidlo stlačiť raz pre prvé písmeno, dvakrát stlačiť pre druhé písmeno a trikrát pre tretie písmeno. Týmto spôsobom je možné text písať s minimálnym počtom tlačidiel.

Bolo to užitočné (535) Čítaj viac
Bude moje diaľkové ovládanie fungovať aj na iných televíznych modeloch rovnakej značky? Overená
Diaľkové ovládanie televízora často funguje aj na podobných modeloch tej istej značky. Je však neobvyklé, že bude fungovať na všetkých modeloch tejto značky. Na to sú vhodnejšie univerzálne diaľkové ovládače.

Bolo to užitočné (394) Čítaj viac
Aký je priemerný dosah infračerveného diaľkového ovládača? Overená
Priemerný infračervený diaľkový ovládač mal dosah okolo 3 až 6 metrov. Čím ďalej je zariadenie vzdialené, tým ťažšie bude smerovať.

Bolo to užitočné (346) Čítaj viac
Batéria v mojom prístroji je oxidovaná. Môžem ju napriek tomu bezpečne používať? Overená
Ja, zariadenie sa dá stále bezpečne používať. Najskôr vyberte oxidizdovú batériu. Nikdy na to nepoužívajte holé ruky. Potom vyčistite priehradku na batérie vatovým tampónom namočeným v octe alebo citrónovej šťave. Nechajte zaschnúť a vložte nové batérie.

Bolo to užitočné (218) Čítaj viac
Môžem vymeniteľnú batériu nechať v zariadení dlhší čas? Overená
Vymeniteľné batérie môžu v prístroji zostať dlho, ak sa používa. Pri dlhodobom skladovaní zariadenia sa odporúča vybrať batérie, aby sa zabránilo oxidácii.

Bolo to užitočné (192) Čítaj viac