Manuály pre Tevion Diaľkové ovládače

Ďalej sú uvedené všetky modely Tevion Diaľkové ovládače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako pripojím univerzálne diaľkové ovládanie k televízoru? Overená

Na pripojenie univerzálneho diaľkového ovládača potrebujete číslo modelu a obchodnú značku diaľkového ovládača aj televízora. V príručke k diaľkovému ovládaniu je zoznam kódov značiek a čísel modelov.

Bolo to užitočné (7346) Čítaj viac

Prečo sú vedľa čísel na diaľkovom ovládaní písmená? Overená

Niektoré nastavenia televízora môžu vyžadovať zadávanie písmen. Na tlačidle sú zvyčajne tri písmená alebo iné znaky. Ak je potrebné zadať písmeno, môžete toto tlačidlo stlačiť raz pre prvé písmeno, dvakrát stlačiť pre druhé písmeno a trikrát pre tretie písmeno. Týmto spôsobom je možné text písať s minimálnym počtom tlačidiel.

Bolo to užitočné (590) Čítaj viac

Bude moje diaľkové ovládanie fungovať aj na iných televíznych modeloch rovnakej značky? Overená

Diaľkové ovládanie televízora často funguje aj na podobných modeloch tej istej značky. Je však neobvyklé, že bude fungovať na všetkých modeloch tejto značky. Na to sú vhodnejšie univerzálne diaľkové ovládače.

Bolo to užitočné (426) Čítaj viac

Aký je priemerný dosah infračerveného diaľkového ovládača? Overená

Priemerný infračervený diaľkový ovládač mal dosah okolo 3 až 6 metrov. Čím ďalej je zariadenie vzdialené, tým ťažšie bude smerovať.

Bolo to užitočné (364) Čítaj viac

Batéria v mojom prístroji je oxidovaná. Môžem ju napriek tomu bezpečne používať? Overená

Ja, zariadenie sa dá stále bezpečne používať. Najskôr vyberte oxidizdovú batériu. Nikdy na to nepoužívajte holé ruky. Potom vyčistite priehradku na batérie vatovým tampónom namočeným v octe alebo citrónovej šťave. Nechajte zaschnúť a vložte nové batérie.

Bolo to užitočné (265) Čítaj viac

Môžem vymeniteľnú batériu nechať v zariadení dlhší čas? Overená

Vymeniteľné batérie môžu v prístroji zostať dlho, ak sa používa. Pri dlhodobom skladovaní zariadenia sa odporúča vybrať batérie, aby sa zabránilo oxidácii.

Bolo to užitočné (212) Čítaj viac