Návody na ECG Mp3 prehrávače

Ďalej sú uvedené všetky modely ECG Mp3 prehrávače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je rozdiel medzi MP3, WAV, AIFF a FLAC? Overená
Rozdiel je v tom, že WAV, AIFF a FLAC sú bezstratové typy súborov, kde Mp3 je „stratový“ typ súboru. To znamená, že na vytvorenie MP3 sa použije väčšie množstvo kompresie. Tým sa súbory zmenšujú, ale vedie to aj k strate kvality.

Bolo to užitočné (14)
Čo mám robiť, keď pripojím k prístroju slúchadlá, ktoré nepracujú správne. Overená
Je možné, že sa v otvore, kde sú pripojené slúchadlá, nahromadili nečistoty, ktoré bránia v správnom kontakte. Najlepšie sa to čistí stlačeným vzduchom. Ak máte pochybnosti, dajte to urobiť odborníkom.

Bolo to užitočné (8)
Koľko je kilobajt, megabajt, gigabajt a terabajt? Overená
Jeden kilobajt pozostáva z 1 000 bajtov. 1 megabajt = 1 000 kilobajtov. 1 gigabajt = 1 000 megabajtov. 1 terabajt = 1 000 gigabajtov.

Bolo to užitočné (6)
Čo znamená Mp3? Overená
Mp3 je skratka pre MPEG3. Toto je skratka pre Moving Picture Experts Group Layer-3 Audio. Mp3 je najpoužívanejší formát súborov na ukladanie a prehrávanie hudby alebo iných zvukových foriem.

Bolo to užitočné (5)