Návod AudioSonic CL-1507 Svetelný budík

Potrebujete návod na AudioSonic CL-1507 Svetelný budík? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.04 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na AudioSonic CL-1507 Svetelný budík a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky AudioSonic?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Dá sa každé zasvietené svetlo tiež použiť na zaspanie? Overená
Aj keď názov napovedá niečo iné, veľa svetiel na prebudenie má nastavenie zaspávania. Jednoduchším modelom táto funkcia nemusí chýbať, preto si ich pred zakúpením vždy skontrolujte.

Bolo to užitočné (19)
Aký je rozdiel medzi budiacim svetlom a denným svetlom? Overená
Svetlá prebudenia sú všeobecne určené na simuláciu prirodzeného prechodu z tmavého na svetlé a naopak. Vďaka tomu sa môžete postupne prebudiť alebo zaspať. Denné svetlá majú kompenzovať nedostatok denného svetla u ľudí, ktorí kvôli tomu majú problémy.

Bolo to užitočné (11)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť AudioSonic.