Návody na AudioSonic Svetelné budíky

Ďalej sú uvedené všetky modely AudioSonic Svetelné budíky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Dá sa každé zasvietené svetlo tiež použiť na zaspanie? Overená
Aj keď názov napovedá niečo iné, veľa svetiel na prebudenie má nastavenie zaspávania. Jednoduchším modelom táto funkcia nemusí chýbať, preto si ich pred zakúpením vždy skontrolujte.

Bolo to užitočné (23)
Aký je rozdiel medzi budiacim svetlom a denným svetlom? Overená
Svetlá prebudenia sú všeobecne určené na simuláciu prirodzeného prechodu z tmavého na svetlé a naopak. Vďaka tomu sa môžete postupne prebudiť alebo zaspať. Denné svetlá majú kompenzovať nedostatok denného svetla u ľudí, ktorí kvôli tomu majú problémy.

Bolo to užitočné (15)