Návod BEKO HILW 64122 S Pánt

Potrebujete príručku pre svoj BEKO HILW 64122 S Pánt? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 3 často kladené otázky, 0 komentárov a má 0 hlasov. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 4.77 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na BEKO HILW 64122 S Pánt a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s BEKO HILW 64122 S Pánt?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o BEKO HILW 64122 S Pánt. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu BEKO HILW 64122 S Pánt papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať BEKO. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu BEKO HILW 64122 S Pánt v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka BEKO
Model HILW 64122 S
Kategória Pánty
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 4.77 MB

Všetky príručky pre BEKO Pánty
Ďalšie príručky od Pánty

Často kladené otázky o BEKO HILW 64122 S Pánt

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aké panvice je možné použiť na indukčnej doske? Overená

Na indukčnej doske sa dajú všeobecne použiť všetky magnetické panvice. Takmer všetky nové panvice sú vhodné na indukciu.

Bolo to užitočné (1371) Čítaj viac

Moja varná doska má napájaciu zástrčku, do ktorej sa nezmestí bežná zásuvka, čo mám robiť? Overená

Mnoho elektrických varných dosiek (keramických aj indukčných) má inú zástrčku. Je to preto, lebo tieto spotrebiče vyžadujú veľa energie. Inštaláciu spotrebiča nechajte vykonať odborníkom.

Bolo to užitočné (1292) Čítaj viac

Prečo zapaľovanie v mojom rozsahu vydáva zvuk kliknutia? Overená

Ak bol rozsah vyčistený veľkým množstvom vody, mohli by gombíky navlhnúť a spustiť zapaľovanie. Gombíky nechajte zaschnúť. Ak problém pretrváva, mali by ste sa obrátiť na výrobcu.

Bolo to užitočné (1099) Čítaj viac
Návod BEKO HILW 64122 S Pánt

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie