Návod BeSafe iZi Go Modular Autosedačka

Potrebujete návod na BeSafe iZi Go Modular Autosedačka? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.69 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na BeSafe iZi Go Modular Autosedačka a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky BeSafe?
Áno Žiadny
0%
100%
1 hlas

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ktoré miesto je najbezpečnejšie na montáž autosedačky? Overená
Závisí to čiastočne od daného auta, no vo všeobecnosti je najbezpečnejšia stredná časť zadných sedadiel. Dieťa je tak čo najďalej od bokov auta, vďaka čomu je najlepšie chránené v prípade nehody. Tento postup je však aplikovateľný, len ak je k dispozícii 3-bodový bezpečnostný pás. Ak je v aute len dvojbodový bezpečnostný pás, je bezpečnejšie použiť miesto pri zadnom okne.

Bolo to užitočné (557)
Dajú sa autosedačky Isofix umiestniť do automobilov bez Isofixu? Overená
Väčšina dostupných autosedačiek Isofix má okrem špecifického schválenia aj univerzálne schválenie na zaistenie bezpečnostnými pásmi. Vďaka tomu je možné sedadlo zaistiť bezpečnostnými pásmi. Podrobnosti si prečítajte v príručke k autosedačke. Existujú autosedačky Isofix, ktoré nie je možné zaistiť bezpečnostnými pásmi.

Bolo to užitočné (500)
Môžem použiť automobilové zarážky v lietadle? Overená
Neexistujú žiadne medzinárodné smernice pre používanie automobilových sedadiel v lietadlách. V závislosti od modelu je možné, že autosedačka je na to vhodná. To, či je alebo nie je povolené, závisí od leteckej spoločnosti. Vždy to vopred skontrolujte s leteckou spoločnosťou, aby ste si to overili.

Bolo to užitočné (132)
Ako dlho môže byť moje dieťa v autosedačke? Overená
Nenechajte svoje dieťa sedieť v autosedačke dlhšie ako 1,5 až 2 hodiny denne. Mnoho moderných kočíkov ponúka možnosť pripevniť autosedačku na vrch, čo umožňuje rýchlu prepravu vášho dieťaťa. V takom prípade nepresahujte 1,5 až 2 hodiny denne.

Bolo to užitočné (98)
Je možné namontovať všetky autosedačky Isofix na všetky vozidlá vybavené systémom Isofix? Overená
Nie, existujú univerzálne a neuniverzálne autosedačky Isofix. Neuniverzálnu autosedačku Isofix je možné používať iba v určených vozidlách. Sedačka je dodávaná so zoznamom modelov automobilov, ktoré sú vhodné na použitie s touto sedačkou. Univerzálnu autosedačku Isofix je možné používať iba vo vozidlách, ktoré sú vybavené Isofixom a úchytným bodom Top Tether.

Bolo to užitočné (91)
Čo je to Isofix? Overená
Isofix je medzinárodne štandardizovaný systém pre montáž automobilových sedadiel do automobilov. Vo vozidle sú upevňovacie konzoly Isofix. Tieto konzoly sú umiestnené medzi operadlom a sedadlom zadného sedadla a sú spojené s karosériou automobilu. Autosedačka Isofix je vybavená háčikmi, ktoré sa dajú ľahko pripevniť k montážnym konzolám.

Bolo to užitočné (87)

Loading…

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod BeSafe iZi Go Modular Autosedačka