Návod Black and Decker BDSTEAM16 Parný čistič

Potrebujete návod na Black and Decker BDSTEAM16 Parný čistič? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 3.61 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Black and Decker BDSTEAM16 Parný čistič a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Black and Decker BDSTEAM16 Parný čistič?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Black and Decker BDSTEAM16 Parný čistič papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Black and Decker. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Black and Decker BDSTEAM16 Parný čistič v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Black and Decker
Model BDSTEAM16
Kategória Parné čističe
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 3.61 MB

Všetky príručky pre Black and Decker Parné čističe
Ďalšie príručky od Parné čističe

Často kladené otázky o Black and Decker BDSTEAM16 Parný čistič

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem použiť parný čistič na drevené podlahy ako je laminát? Overená
Áno, ale drevené podlahy sú zraniteľnejšie ako napríklad dlaždice. Na parnom čističi použite najnižšie nastavenie a na zabránenie poškodenia použite handričku.

Bolo to užitočné (335) Čítaj viac

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Black and Decker BDSTEAM16 Parný čistič. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Návod Black and Decker BDSTEAM16 Parný čistič