Návod BoConcept Limo Rám postele

Potrebujete návod na BoConcept Limo Rám postele? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.08 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na BoConcept Limo Rám postele a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s BoConcept Limo Rám postele?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu BoConcept Limo Rám postele papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať BoConcept. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu BoConcept Limo Rám postele v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka BoConcept
Model Limo
Kategória Rámy postele
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 1.08 MB

Všetky príručky pre BoConcept Rámy postele
Ďalšie príručky od Rámy postele

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aká je minimálna hrúbka matraca? Overená

Pre všetky typy matracov sa odporúča mať hrúbku najmenej 16 cm, aby poskytovali dostatok pohodlia.

Bolo to užitočné (382) Čítaj viac

Môžem použiť dvojitý matrac na manželskej posteli s individuálne nastaviteľným roštom? Overená

Nie. Nie je možné položiť dvojitý matrac na manželskú posteľ s individuálne roštom z roštu, pretože je možný výškový rozdiel medzi oboma polovicami. Každá polovica bude potrebovať jeden matrac. Nie je tiež možné použiť pokrývku dvojitých matracov.

Bolo to užitočné (205) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi rámom postele a pružinou? Overená

Rám postele drží iba matrac, ale neponúka žiadne tlmenie ani inú formu pohodlia. Krabicová pružina je nosič matraca, ktorý je vyplnený kovovými špirálami. Priestor medzi cievkami poskytuje dodatočné vetranie. Na vrch pružiny pridáte matrac a prípadne pokrývku matraca. Kombinácia taštičkovej pružiny a matraca poskytuje dobré rozloženie hmotnosti a dobré vetranie.

Bolo to užitočné (159) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi dreveným a kovovým rámom postele? Overená

Drevené rámy postelí sú zvyčajne pevnejšie ako kovové rámy postelí. To znamená, že pri kovovom ráme postele sa musí častejšie kontrolovať pevnosť a častejšie sa musia dotiahnuť skrutky.

Bolo to užitočné (147) Čítaj viac

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o BoConcept Limo Rám postele. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Návod BoConcept Limo Rám postele

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie