Návod Bosch GSH 16-28 Professional Búracie kladivo

Potrebujete návod na Bosch GSH 16-28 Professional Búracie kladivo? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 5.41 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Bosch GSH 16-28 Professional Búracie kladivo a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Bosch?
Áno Žiadny
100%
0%
1 hlas

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Musím pri demolačnom kladive nosiť ochranu sluchu? Overená
Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného búracím kladivom môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie hlasnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (25)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Luc GUIBERT DE FONTAINE 29-08-2022
Dobrý deň, mám zbíjačku Bosh GSH-16-28 a som s ňou veľmi spokojný, aj keď po 15 hodinách práce musíte na spustenie silno tlačiť. Na internete som čítal, že treba udržiavať hladinu oleja a v návode som nič nenašiel. Môžete ma informovať, nechcem si poškodiť náradie. S úctou Luke

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod Bosch GSH 16-28 Professional Búracie kladivo