Návod Bosch GSH 3 E Professional Búracie kladivo

Potrebujete návod na Bosch GSH 3 E Professional Búracie kladivo? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 4.71 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Bosch GSH 3 E Professional Búracie kladivo a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Bosch GSH 3 E Professional Búracie kladivo?
Áno Žiadny
100%
0%
1 hlas

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Bosch GSH 3 E Professional Búracie kladivo papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Bosch. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Bosch GSH 3 E Professional Búracie kladivo v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Bosch
Model GSH 3 E Professional
Kategória Búracie kladivá
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 4.71 MB

Všetky príručky pre Bosch Búracie kladivá
Ďalšie príručky od Búracie kladivá

Často kladené otázky o Bosch GSH 3 E Professional Búracie kladivo

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Musím pri demolačnom kladive nosiť ochranu sluchu? Overená
Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného búracím kladivom môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie hlasnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (28) Čítaj viac

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Bosch GSH 3 E Professional Búracie kladivo. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Návod Bosch GSH 3 E Professional Búracie kladivo