Návod Campingaz Single Quickbed Nafukovací matrac

Potrebujete príručku pre svoj Campingaz Single Quickbed Nafukovací matrac? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 5 často kladené otázky, 0 komentárov a má 1 hlas s priemerným hodnotením produktu 0/100. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Mode d'emploi
FR
Instruction leaflet
GB
Bedienungsanleitung
DE
Gebruiksaanwijzing
NL
Libretto d'istruzioni
IT
Instrucciones de uso
ES
Instruções de uso
PT
Návod k použití
CZ
Käyttöohjeet
FI
Betjeningsvejledning
DK
Bruksanvisning
SE
Bruksanvisning
NO
Instrukcja obsługi
PL
Navodilo za uporabo
SI
Návod na použitie
SK
Kezelési utasítás
HU
Инструкция по
использованию
RU
Brošura s uputama
HR
Mod de utilizare
RO
Kullaným
TR
ÅëëçíôêÜ
GR
AE
Airbed
Single / Double
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.91 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Campingaz Single Quickbed Nafukovací matrac a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Campingaz Single Quickbed Nafukovací matrac?
Áno Žiadny
0%
100%
1 hlas

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Campingaz Single Quickbed Nafukovací matrac. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Campingaz Single Quickbed Nafukovací matrac papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Campingaz. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Campingaz Single Quickbed Nafukovací matrac v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Campingaz
Model Single Quickbed
Kategória Nafukovacie matrace
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 0.91 MB

Všetky príručky pre Campingaz Nafukovacie matrace
Ďalšie príručky od Nafukovacie matrace

Často kladené otázky o Campingaz Single Quickbed Nafukovací matrac

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Moje vzduchové lôžko sa časom pomaly vyfukuje, ale zdá sa, že netesní. Prečo? Overená

Rozdiely v teplote sú častou príčinou mäkšieho vzduchového lôžka. Horúci vzduch sa rozširuje a staré vzduchové kontrakty. Keď je vzduchová posteľ naplnená teplým vzduchom cez deň a v noci sa ochladí, bude sa cítiť mäkšia. Ďalšími príčinami sú chybný ventil alebo starý materiál, ktorý sa stal pórovitým. V druhom prípade je potrebné vymeniť vzduchové lôžko. V prípade chybného ventilu kontaktujte výrobcu.

Bolo to užitočné (151) Čítaj viac

Môžem netesnosť na svojom vzduchovom lôžku opraviť pomocou súpravy na opravu pneumatík pre bicykle? Overená

Netesnosť vo vzduchovom lôžku je možné opraviť pomocou súpravy na opravu pneumatík pre bicykle. Avšak PVC používaný vo vzduchových posteliach sa môže líšiť od PVC v pneumatikách pre bicykle, čo umožňuje, že lepidlo nebude dobre držať na vzduchovom lôžku. Pre dlhodobú opravu je najlepšie zaobstarať si súpravu na opravu špeciálne vyrobenú pre vzduchové postele.

Bolo to užitočné (45) Čítaj viac

Môžem nafúknuť vzduchovú posteľ ústami? Overená

Nafukovanie vzduchovej postele ústami sa neodporúča. Okrem toho, že osobe, ktorá to robí, sa to dlho natáča, je veľkou nevýhodou nafúknutia vzduchovej postele ústami to, že vedľa vzduchu budú do vzduchovej postele fúkané sliny. To môže časom ovplyvniť vzduchové lôžko.

Bolo to užitočné (29) Čítaj viac

Zarážky v tvare nafukovacieho lôžka sa počas spánku cítia nepríjemne, čo s tým môžem urobiť? Overená

Tieto zarážky v tvare vzduchového lôžka sú potrebné, aby sa zabránilo jeho vydutiu pri nafukovaní. Ak sa cítia príliš robustné, vzduchové lôžko bolo príliš nafúknuté. Nechajte trochu vzduchu, aby bol mäkší.

Bolo to užitočné (27) Čítaj viac

Na vzduchovej posteli je chladno, čo môžem robiť? Overená

Vzduchová posteľ sa neizoluje dobre, pretože je naplnená vzduchom. Chlad z podlahy prejde do vzduchu na vzduchovom lôžku, takže sa bude cítiť chladne. Aby ste tomu zabránili, môžete použiť podložku pod vzduchové lôžko alebo izolovanú kryciu plachtu na vrchu podložky.

Bolo to užitočné (22) Čítaj viac
Návod Campingaz Single Quickbed Nafukovací matrac

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie