Návod Candy CBG620/1N Digestor

Potrebujete príručku pre svoj Candy CBG620/1N Digestor? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 2 často kladené otázky, 0 komentárov a má 0 hlasov. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

ENGLISH INSTALLATION AND USER’S MANUAL
ARABIC
تﯾﺑﺛﺗﻟاو مدﺧﺗﺳﻣﻟا لﯾﻟد
CZECH
NÁVOD K INSTALACI A OBSLUZE
GERMANY
INSTALLATION UND BENUTZERHANDBUCH
FRENCH
MANUEL D'INSTALLATION ET D'UTILISATION
ITALIAN
MANUALE DI INSTALLAZIONE E USO
NERTHERLANDS
HANDLEIDING VOOR INSTALLATIE EN
GEBRUIK
POLISH
INSTRUKCJA MONTAŻU I OBSŁUGI
RUSSIAN
РУКОВОДСТВО ПО УСТАНОВКЕ И
ЭКСПЛУАТАЦИИ
SLOVAK
INŠTALÁCIA A PRÍRUČKA POUŽÍVATEĽA
SLOVENIAN NAVODILA ZA MONTAŽO IN UPORABO
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 4.66 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Candy CBG620/1N Digestor a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Candy CBG620/1N Digestor?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Candy CBG620/1N Digestor. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Candy CBG620/1N Digestor papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Candy. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Candy CBG620/1N Digestor v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Candy
Model CBG620/1N
Kategória Digestory
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 4.66 MB

Všetky príručky pre Candy Digestory
Ďalšie príručky od Digestory

Často kladené otázky o Candy CBG620/1N Digestor

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aká vzdialenosť by mala byť medzi digestorom a varnou doskou? Overená

Vzdialenosť sa môže líšiť v závislosti od značky, no zvyčajne by mal byť digestor najmenej 65 centimetrov nad plynovou varnou doskou a najmenej 50 centimetrov nad elektrickou alebo indukčnou varnou doskou. Dôvodom je zvýšenie protipožiarnej ochrany.

Bolo to užitočné (1216) Čítaj viac

Potrebujem odsávač pár s motorom alebo bez neho? Overená

Odsávače pár s motorom sú určené na to, keď sa vzduch pohybuje priamo von. Odsávač pár bez motora je určený pre systémy s centrálnym vetraním. Odsávač pár s motorom nikdy nepripojujte k systému centrálneho vetrania!

Bolo to užitočné (638) Čítaj viac
Návod Candy CBG620/1N Digestor

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie