Návody na Candy Digestory

Ďalej sú uvedené všetky modely Candy Digestory, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aká vzdialenosť by mala byť medzi digestorom a varnou doskou? Overená

Vzdialenosť sa môže líšiť v závislosti od značky, no zvyčajne by mal byť digestor najmenej 65 centimetrov nad plynovou varnou doskou a najmenej 50 centimetrov nad elektrickou alebo indukčnou varnou doskou. Dôvodom je zvýšenie protipožiarnej ochrany.

Bolo to užitočné (1200) Čítaj viac

Potrebujem odsávač pár s motorom alebo bez neho? Overená

Odsávače pár s motorom sú určené na to, keď sa vzduch pohybuje priamo von. Odsávač pár bez motora je určený pre systémy s centrálnym vetraním. Odsávač pár s motorom nikdy nepripojujte k systému centrálneho vetrania!

Bolo to užitočné (623) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Candy CBG625/1W Digestor
Kevin 07-04-2023
Tento produkt hovorí, že je dodávaný s 3-žilovým káblom, ale má iba 2 a hovorí, že musí byť uzemnený, musíte mať aj svoje vlastné uzemnenie


(Preložené Googlom)
Candy CBG625/1W Digestor
Návod Candy CBG6250/1X Digestor
X 13-01-2022
AKÝ JE PRIEMER FILTROV


(Preložené Googlom)
Candy CBG6250/1X Digestor
Návod Candy CBT625/2X Digestor
TAILBAUT ROLAND 21-08-2020
Ahoj, Dá sa tento odsávač pár CBT6252X namontovať iba v režime recyklácie a nie pri odsávaní?


(Preložené Googlom)
Candy CBT625/2X Digestor
Návod Candy CCE119X Digestor
J.Luis 02-06-2020
Prosím, chceli ste vedieť, ako odstrániť a vyčistiť dve plastové mriežky na každej strane ventilátorov odsávača pár CCE 119X Vďaka.


(Preložené Googlom)
Candy CCE119X Digestor