Casualplay Bicare Fix Autosedačka

Potrebujete návod na Casualplay Bicare Fix Autosedačka? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

pdf2htmlEX
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1,15 MB)

advertisement

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Casualplay Bicare Fix Autosedačka a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Casualplay?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ktoré miesto je najbezpečnejšie na montáž autosedačky? Overená
Závisí to čiastočne od daného auta, no vo všeobecnosti je najbezpečnejšia stredná časť zadných sedadiel. Dieťa je tak čo najďalej od bokov auta, vďaka čomu je najlepšie chránené v prípade nehody. Tento postup je však aplikovateľný, len ak je k dispozícii 3-bodový bezpečnostný pás. Ak je v aute len dvojbodový bezpečnostný pás, je bezpečnejšie použiť miesto pri zadnom okne.

Bolo to užitočné (435)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť Casualplay.