Návod Concept OV1110 Odvlhčovač

Potrebujete návod na Concept OV1110 Odvlhčovač? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 3.1 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Concept OV1110 Odvlhčovač a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Concept?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem odvlhčovač zapnúť ihneď po zakúpení? Overená
Nie, rovnako ako chladnička alebo mraznička by malo zariadenie stáť najmenej 2 hodiny vo vzpriamenej polohe, najlepšie však 24 hodín pred prvým zapnutím.

Bolo to užitočné (434)
Ako môžem správne prepraviť svoj odvlhčovač? Overená
Odvlhčovače by sa mali vždy prepravovať vo zvislej polohe a mali by byť dobre chránené. Akýkoľvek iný spôsob prepravy môže spôsobiť poškodenie zariadenia.

Bolo to užitočné (237)
Aká je ideálna vlhkosť vzduchu pre obytný priestor? Overená
Ideálna vlhkosť v dome je medzi 40-60%. Pri vyššej alebo nižšej vlhkosti sú plesne, baktérie a vírusy náchylnejšie na vznik a môžete pociťovať osobné nepohodlie.

Bolo to užitočné (215)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod Concept OV1110 Odvlhčovač