Návody na Odvlhčovače

Ďalej sú uvedené všetky značky Odvlhčovače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môžem odvlhčovač zapnúť ihneď po zakúpení? Overená
Nie, rovnako ako chladnička alebo mraznička by malo zariadenie stáť najmenej 2 hodiny vo vzpriamenej polohe, najlepšie však 24 hodín pred prvým zapnutím.

Bolo to užitočné (536)
Aká je ideálna vlhkosť vzduchu pre obytný priestor? Overená
Ideálna vlhkosť v dome je medzi 40-60%. Pri vyššej alebo nižšej vlhkosti sú plesne, baktérie a vírusy náchylnejšie na vznik a môžete pociťovať osobné nepohodlie.

Bolo to užitočné (356)
Ako môžem správne prepraviť svoj odvlhčovač? Overená
Odvlhčovače by sa mali vždy prepravovať vo zvislej polohe a mali by byť dobre chránené. Akýkoľvek iný spôsob prepravy môže spôsobiť poškodenie zariadenia.

Bolo to užitočné (315)