Capsula Autosedačky

Ďalej sú uvedené všetky modely Capsula Autosedačky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ktoré miesto je najbezpečnejšie na montáž autosedačky? Overená
Závisí to čiastočne od daného auta, no vo všeobecnosti je najbezpečnejšia stredná časť zadných sedadiel. Dieťa je tak čo najďalej od bokov auta, vďaka čomu je najlepšie chránené v prípade nehody. Tento postup je však aplikovateľný, len ak je k dispozícii 3-bodový bezpečnostný pás. Ak je v aute len dvojbodový bezpečnostný pás, je bezpečnejšie použiť miesto pri zadnom okne.

Bolo to užitočné (505)