Manuály pre Adler Kanvice

Ďalej sú uvedené všetky modely Adler Kanvice, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Na čo slúži sito v mojej kanvici? Overená

Takto zachytíte všetok uvoľnený vodný kameň, ktorý sa časom mohol nahromadiť.

Bolo to užitočné (399) Čítaj viac

Kanvica sa nedokončí a stále varí, čo mám robiť? Overená

V mnohých prípadoch nebol veko kanvice správne zatvorené. Ak nechá uniknúť teplo, kanvica bude stále vrieť. Ak sa tým problém nevyrieši, obráťte sa na výrobcu alebo mechanika.

Bolo to užitočné (265) Čítaj viac

Môžem variť menej ako minimálne množstvo vody? Overená

Nie. Ak varíte menej ako minimálne množstvo vody, snímač teploty môže zlyhať. To by mohlo zabrániť vypnutiu kanvice pri teplote varu, čo by mohlo viesť k nebezpečným situáciám.

Bolo to užitočné (116) Čítaj viac

Je efektívne naplniť kanvicu horúcou vodou z faucetu? Overená

Nie. Aby ste dostali teplú vodu na faucet, je často potrebné najskôr vypustiť studenú vodu, ktorá bude zbytočná. Potrubia tiež naplnia rovnaké množstvo horúcej vody, ktorá sa nepoužije, a budú chladiť, čo vedie k stratám energie. Preto je lepšie kanvicu naplniť studenou vodou.

Bolo to užitočné (75) Čítaj viac

Môžem variť viac ako maximálne množstvo vody? Overená

Nie. Keď varíte viac ako maximálne množstvo vody, môže kanvica pretekať. Môže to mať za následok potenciálne nebezpečné situácie.

Bolo to užitočné (69) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Adler AD 1293 Kanvica
Tóth Imréné 16-04-2024
Kanvica zobrazuje chybový kód E1, v čom môže byť problém?


(Preložené Googlom)
Adler AD 1293 Kanvica
Návod Adler AD 1279 Kanvica
Pepa 24-05-2022
Silikónový džbán je odstránený zo základne alebo je z rovnakého kusu


(Preložené Googlom)
Adler AD 1279 Kanvica
Návod Adler AD 1247 Kanvica
Klaus Reckzeh 27-01-2022
Majte varnú kanvicu Adler AD1247 dva dni a máte nasledujúce otázky. 1. Môže kanvica po použití zostať na pripojenom podstavci? V tomto prípade červená LED spínača A neustále bliká a po chvíli nezhasne. Musí sa teda zariadenie po použití vždy odpojiť? Požiadajte o rýchlu odpoveď S priateľským pozdravom Klaus Reczeh


(Preložené Googlom)
Adler AD 1247 Kanvica
Návod Adler AD 1247 Kanvica
Han schellekens 30-11-2021
Spodná platňa má usadeniny, ktoré neviem zliezť.. nevie niekto ako?


(Preložené Googlom)
Adler AD 1247 Kanvica
Návod Adler AD 1247 Kanvica
Tanja 27-11-2021
dobrý deň Moja kanvica sa zrazu správa zvláštne Už to nemôžem ovládať a zastaví sa na 60 Tiež nemôžem ovládať tlačidlá Keď ho chcem zapnúť, začne sa zohrievať všetky farby a pri 60 sa samovoľne zastaví Neviem nastaviť inú teplotu


(Preložené Googlom)
Adler AD 1247 Kanvica