Návody na Ohrievače

Ďalej sú uvedené všetky značky Ohrievače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako prach ovplyvňuje účinnosť ohrievača? Overená

Prach sa môže hromadiť na vykurovacích telesách a vo vzduchových filtroch ohrievača, čím sa znižuje jeho účinnosť. To môže spôsobiť, že ohrievač bude pracovať tvrdšie, aby produkoval rovnaké množstvo tepla, čo vedie k zvýšenej spotrebe energie a vyšším účtom za energie. Ak chcete zachovať účinnosť vášho ohrievača, pravidelne ho čistite a podľa potreby vymeňte vzduchový filter.

Bolo to užitočné (81) Čítaj viac

Ako určím veľkosť ohrievača, ktorý potrebujem pre miestnosť? Overená

Veľkosť ohrievača, ktorý potrebujete do miestnosti, závisí od veľkosti miestnosti a izolácie priestoru. Všeobecným pravidlom je použiť 60 wattov na meter štvorcový priestoru. Napríklad, ak má miestnosť 14 metrov štvorcových, bol by vhodný 840-wattový ohrievač.

Bolo to užitočné (53) Čítaj viac