Manuály pre Tristar Ohrievače

Ďalej sú uvedené všetky modely Tristar Ohrievače, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Ako prach ovplyvňuje účinnosť ohrievača? Overená

Prach sa môže hromadiť na vykurovacích telesách a vo vzduchových filtroch ohrievača, čím sa znižuje jeho účinnosť. To môže spôsobiť, že ohrievač bude pracovať tvrdšie, aby produkoval rovnaké množstvo tepla, čo vedie k zvýšenej spotrebe energie a vyšším účtom za energie. Ak chcete zachovať účinnosť vášho ohrievača, pravidelne ho čistite a podľa potreby vymeňte vzduchový filter.

Bolo to užitočné (108) Čítaj viac

Ako určím veľkosť ohrievača, ktorý potrebujem pre miestnosť? Overená

Veľkosť ohrievača, ktorý potrebujete do miestnosti, závisí od veľkosti miestnosti a izolácie priestoru. Všeobecným pravidlom je použiť 60 wattov na meter štvorcový priestoru. Napríklad, ak má miestnosť 14 metrov štvorcových, bol by vhodný 840-wattový ohrievač.

Bolo to užitočné (67) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Tristar KA-5075 Ohrievač
Alex 16-01-2024
Dobrý deň, kúrenie sa nikdy nezastaví a beží stále s ventiláciou na plný plyn, čo je zlé?


(Preložené Googlom)
Tristar KA-5075 Ohrievač
Návod Tristar KA-5061 Ohrievač
Bongaerts H.L.S. 13-01-2023
Ventilátor Tristar beží, ale už nevydáva teplo. Misc. Brúsenie zapojte/odpojte a tlačidlá upravené. Existuje ďalší (resetovať) možnosť znovu uviesť kachle do prevádzky. Jednotlivé diely zrejme nie sú dostupné.


(Preložené Googlom)
Tristar KA-5061 Ohrievač
Návod Tristar KA-5070 Ohrievač
Jannie Kerkdijk 02-12-2022
Ako mám vypnúť ventilátor???


(Preložené Googlom)
Tristar KA-5070 Ohrievač
Návod Tristar KA-5070 Ohrievač
yvon colllaris 24-11-2021
teplotu je možné nastaviť pod 18 stupňov


(Preložené Googlom)
Tristar KA-5070 Ohrievač