Manuály pre Sušičky

Ďalej sú uvedené všetky značky Sušičky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Prečo je bubon sušičky väčší ako bubon mojej práčky, hoci majú rovnaký objem? Overená

Na poriadne vysušenie bielizne potrebuje sušička vzduch. Na to je potrebný určitý priestor, a preto musí byť bubon väčší.

Bolo to užitočné (3008) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi kondenzátorovou sušičkou a odvetrávanou sušičkou? Overená

V kondenzátorovej sušičke sa kondenzovaná vodná para odvádza a zhromažďuje vo vnútornom zásobníku. Vo vetranej sušičke je horúci vlhký vzduch odvádzaný cez hadicu, napríklad von z okna. Odvzdušnená sušička je lacnejšia ako kondenzačná sušička

Bolo to užitočné (875) Čítaj viac

Môžem zložiť sušičku a práčku? Overená

Spravidla je možné priamo na seba položiť sušičku a práčku. Toto funguje iba s modelmi s predným plnením. Je však vhodné použiť na to vhodný doplnok. Toto zabráni vibráciám a vypadávaniu strojov a zabráni tiež poškodeniu spodného stroja.

Bolo to užitočné (701) Čítaj viac

Môžem pripojiť sušičku k predlžovaciemu káblu? Overená

Spotrebiče, ktoré vyžadujú veľké množstvo energie, napríklad sušička, nemožno pripojiť ku všetkým predlžovacím káblom. Zistite, aká je spotreba energie sušiča, ktorá je uvedená vo wattoch, a skontrolujte, či to predlžovací kábel zvládne. Existujú predlžovacie káble s hrubšími káblami, ktoré sú vyrobené na manipuláciu s väčšími spotrebičmi.

Bolo to užitočné (545) Čítaj viac

Aký je rozdiel v použití medzi práčkou so sušičkou a samostatnou práčkou a sušičkou? Overená

Najväčšou výhodou práčky so sušičkou je, že zaberá menej miesta. Samostatná sušička však bude schopná sušiť viac ako práčka so sušičkou. Práčka so sušičkou tiež spotrebuje relatívne viac energie a vyžaduje viac času.

Bolo to užitočné (538) Čítaj viac