Návody na Miele Sušičky

Ďalej sú uvedené všetky modely Miele Sušičky, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Prečo je bubon sušičky väčší ako bubon mojej práčky, hoci majú rovnaký objem? Overená
Na poriadne vysušenie bielizne potrebuje sušička vzduch. Na to je potrebný určitý priestor, a preto musí byť bubon väčší.

Bolo to užitočné (2646)
Aký je rozdiel medzi kondenzátorovou sušičkou a odvetrávanou sušičkou? Overená
V kondenzátorovej sušičke sa kondenzovaná vodná para odvádza a zhromažďuje vo vnútornom zásobníku. Vo vetranej sušičke je horúci vlhký vzduch odvádzaný cez hadicu, napríklad von z okna. Odvzdušnená sušička je lacnejšia ako kondenzačná sušička

Bolo to užitočné (392)
Môžem zložiť sušičku a práčku? Overená
Spravidla je možné priamo na seba položiť sušičku a práčku. Toto funguje iba s modelmi s predným plnením. Je však vhodné použiť na to vhodný doplnok. Toto zabráni vibráciám a vypadávaniu strojov a zabráni tiež poškodeniu spodného stroja.

Bolo to užitočné (356)
Môžem pripojiť sušičku k predlžovaciemu káblu? Overená
Spotrebiče, ktoré vyžadujú veľké množstvo energie, napríklad sušička, nemožno pripojiť ku všetkým predlžovacím káblom. Zistite, aká je spotreba energie sušiča, ktorá je uvedená vo wattoch, a skontrolujte, či to predlžovací kábel zvládne. Existujú predlžovacie káble s hrubšími káblami, ktoré sú vyrobené na manipuláciu s väčšími spotrebičmi.

Bolo to užitočné (234)
Aký je rozdiel v použití medzi práčkou so sušičkou a samostatnou práčkou a sušičkou? Overená
Najväčšou výhodou práčky so sušičkou je, že zaberá menej miesta. Samostatná sušička však bude schopná sušiť viac ako práčka so sušičkou. Práčka so sušičkou tiež spotrebuje relatívne viac energie a vyžaduje viac času.

Bolo to užitočné (116)
Moja sušička Miele zobrazuje „0“, čo to znamená? Overená
Stane sa to, keď sa spustí cyklus, keď nie je v práčke žiadne alebo príliš malé oblečenie. Je tiež možné, že oblečenie bolo už pri vkladaní do stroja suché. Cyklus s (takmer) žiadnym oblečením nemôže stroj poškodiť. Ak to nie sú príčiny, mali by ste sa obrátiť na výrobcu.

Bolo to užitočné (31)