Návod Fieldmann FDV 10345-A Stĺpová vŕtačka

Potrebujete príručku pre svoj Fieldmann FDV 10345-A Stĺpová vŕtačka? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 3 často kladené otázky, 1 komentár a má 0 hlasov. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

FDV 10345-A
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 4.25 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Fieldmann FDV 10345-A Stĺpová vŕtačka a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Fieldmann FDV 10345-A Stĺpová vŕtačka?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Fieldmann FDV 10345-A Stĺpová vŕtačka. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Simona Schusterová,DiS. 11-06-2024
Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať na jednu zásadnú vec(otázku). Zakúpila som si aku vŕtačku (skrutkovač Fieldmann FDV 10345 A. A neviem akým spôsobom mám nasadiť ako skrutku, tak vrták: Keď do vnútorného otvoru vsunie skrutka, alebo vrták otvor je veľký a žiadnym spôsobom sa neupevní. Vnútorné časti aku vrtáka/skrutková čeľuste, ktoré sa neutiahnuť ani pri vsunutí skrutky, alebo vrtáka. Nech sa pozerám ako sa pozerám a chcem nejakým spôsobom prísť na to ako sa tento prístroj nastavuje.

odpovedať | Bolo to užitočné (0) (Preložené Googlom)

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Fieldmann FDV 10345-A Stĺpová vŕtačka papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Fieldmann. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Fieldmann FDV 10345-A Stĺpová vŕtačka v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Fieldmann
Model FDV 10345-A
Kategória Stĺpové vŕtačky
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 4.25 MB

Všetky príručky pre Fieldmann Stĺpové vŕtačky
Ďalšie príručky od Stĺpové vŕtačky

Často kladené otázky o Fieldmann FDV 10345-A Stĺpová vŕtačka

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Keď používam vŕtací skrutkovač, stále odstraňujem hlavu skrutky. Prečo? Overená

Väčšina vŕtacích skrutkovačov môže byť nastavená na skrutkovanie tvrdšie alebo mäkšie. Ak je hlavica stále odizolovaná, mali by ste vŕtací skrutkovač pravdepodobne nastaviť do iného nastavenia. Ak ide o bezdrôtové zariadenie, vždy sa ubezpečte, že je batéria nabitá, aby ste dosiahli optimálny výsledok.

Bolo to užitočné (73) Čítaj viac

Musím pri používaní vŕtačky nosiť ochranu sluchu? Overená

Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného vrtákom môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie hlasnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (23) Čítaj viac

Môžem elektrické náradie skladovať v kôlni alebo garáži? Overená

Všeobecne platí, že elektrické náradie môžete skladovať v kôlni alebo garáži, aj keď tam občas mrzne. Pre životnosť elektrického náradia je však lepšie ho skladovať na suchom mieste bez väčších teplotných výkyvov. V kôlni alebo garáži môžu rozdiely teplôt spôsobiť tvorbu kondenzátu, ktorý môže spôsobiť hrdzu. Náradie, ktoré je napájané batériami, navyše vydrží kratšie a pri veľmi nízkych teplotách sa tak dobre nenabíja. Aby ste si boli istí, ako má byť vaše elektrické náradie uskladnené, vždy si dôkladne prečítajte návod na použitie.

Bolo to užitočné (9) Čítaj viac
Návod Fieldmann FDV 10345-A Stĺpová vŕtačka

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie