Návod G3 Helios 480 Strešný box

Potrebujete návod na G3 Helios 480 Strešný box? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.87 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na G3 Helios 480 Strešný box a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky G3?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Akou rýchlosťou môžem ísť, keď mám na aute namontovaný strešný box? Overená
Vo všeobecnosti neplatí žiadne presné obmedzenie. Strešný box však môže ovplyvniť kvalitu jazdy. Preto sa odporúča neprekračovať rýchlosť 130 kilometrov za hodinu.

Bolo to užitočné (272)
Ovplyvňuje strešný box moju spotrebu paliva? Overená
Áno. Aj keď presné množstvo závisí od automobilu a strešného boxu, dá sa povedať, že spotreba paliva stúpne s 1 litrom na 100 kilometrov pri priemernej rýchlosti 100 km / h.

Bolo to užitočné (106)
Aký je najlepší spôsob nakladania strešného boxu? Overená
Najskôr sa pokúste naložiť najťažšie predmety do samotného automobilu a najľahšie predmety naložiť do strešného boxu. Rozložte váhu rovnomerne na strešný box, najťažšie predmety v strede, nad strešné tyče. Zaistite, aby sa predmety v strešnom boxe nemohli hýbať, a zakryte všetky ostré predmety, aby ste zabránili poškodeniu strešného boxu alebo inej batožiny.

Bolo to užitočné (102)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Đuro Pavić 02-06-2022
Drahá! Potreboval by som kľúče 173 lebo som ich stratil aj za spodnou guľou (ak je v nich rozdiel) na nosič pružiny (zlomil sa a nosič pružiny je správny). Kde sa to dá objednať?

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod G3 Helios 480 Strešný box