Návod G3 Krono 400 Strešný box

Potrebujete návod na G3 Krono 400 Strešný box? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.87 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na G3 Krono 400 Strešný box a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s G3 Krono 400 Strešný box?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu G3 Krono 400 Strešný box papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať G3. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu G3 Krono 400 Strešný box v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka G3
Model Krono 400
Kategória Strešné boxy
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 0.87 MB

Všetky príručky pre G3 Strešné boxy
Ďalšie príručky od Strešné boxy

Často kladené otázky o G3 Krono 400 Strešný box

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Akou rýchlosťou môžem ísť, keď mám na aute namontovaný strešný box? Overená
Vo všeobecnosti neplatí žiadne presné obmedzenie. Strešný box však môže ovplyvniť kvalitu jazdy. Preto sa odporúča neprekračovať rýchlosť 130 kilometrov za hodinu.

Bolo to užitočné (286) Čítaj viac
Ovplyvňuje strešný box moju spotrebu paliva? Overená
Áno. Aj keď presné množstvo závisí od automobilu a strešného boxu, dá sa povedať, že spotreba paliva stúpne s 1 litrom na 100 kilometrov pri priemernej rýchlosti 100 km / h.

Bolo to užitočné (119) Čítaj viac
Aký je najlepší spôsob nakladania strešného boxu? Overená
Najskôr sa pokúste naložiť najťažšie predmety do samotného automobilu a najľahšie predmety naložiť do strešného boxu. Rozložte váhu rovnomerne na strešný box, najťažšie predmety v strede, nad strešné tyče. Zaistite, aby sa predmety v strešnom boxe nemohli hýbať, a zakryte všetky ostré predmety, aby ste zabránili poškodeniu strešného boxu alebo inej batožiny.

Bolo to užitočné (113) Čítaj viac

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o G3 Krono 400 Strešný box. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Návod G3 Krono 400 Strešný box