Manuály pre Skartovacie stroje

Ďalej sú uvedené všetky značky Skartovacie stroje, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Prečo sa môj skartovač po určitej dobe zastaví? Overená

Drviče papiera musia po chvíli vychladnúť, aby sa zabránilo prehriatiu. Čas, ktorý môže zariadenie pracovať, kým nevychladne, sa líši u rôznych značiek a modelov.

Bolo to užitočné (812) Čítaj viac

Ako často mám drvič papiera naolejovať? Overená

Pri občasnom použití stačí naolejovanie papierového drviča raz za dva mesiace. Pri (veľmi) pravidelnom používaní si môžete všimnúť, že zariadenie má problémy s drvením alebo že sa papier ľahko uviazne. To sú príznaky, že by mal byť stroj naolejovaný.

Bolo to užitočné (438) Čítaj viac