Návody na Dahle Skartovacie stroje

Ďalej sú uvedené všetky modely Dahle Skartovacie stroje, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Prečo sa môj skartovač po určitej dobe zastaví? Overená
Drviče papiera musia po chvíli vychladnúť, aby sa zabránilo prehriatiu. Čas, ktorý môže zariadenie pracovať, kým nevychladne, sa líši u rôznych značiek a modelov.

Bolo to užitočné (556)
Ako často mám drvič papiera naolejovať? Overená
Pri občasnom použití stačí naolejovanie papierového drviča raz za dva mesiace. Pri (veľmi) pravidelnom používaní si môžete všimnúť, že zariadenie má problémy s drvením alebo že sa papier ľahko uviazne. To sú príznaky, že by mal byť stroj naolejovaný.

Bolo to užitočné (182)
Môžem použiť WD-40 na naolejovanie svojho drviča papiera Dahle? Overená
Nie, WD-40 je druh oleja, ktorý spôsobuje prilepenie papiera a zaseknutie zariadenia. Naolejovanie vášho drviča papiera používajte iba mazivá odporúčané spoločnosťou Dahle.

Bolo to užitočné (24)
Môžem svoj drvič papiera Dahle zapojiť do elektrickej zásuvky alebo predlžovacieho kábla? Overená
Nie, drvič papiera Dahle by mal byť zapojený priamo do steny. Zapojenie do predlžovacej šnúry alebo predlžovacieho kábla môže spôsobiť poškodenie zariadenia a stratu platnosti záruky.

Bolo to užitočné (1)