Návod AEG HBS 1000E Pásová brúska

Potrebujete návod na AEG HBS 1000E Pásová brúska? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 1.79 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na AEG HBS 1000E Pásová brúska a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky AEG?
Áno Žiadny
0%
100%
2 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Musím pri používaní brúsky nosiť ochranu očí? Overená
Áno. Počas brúsenia môžu malé častice vyletieť. Keď zasiahnu oko, môžu spôsobiť trvalé poškodenie očí. Preto je vždy potrebné nosiť ochranu očí.

Bolo to užitočné (2)
Musím pri používaní brúsky nosiť ochranu sluchu? Overená
Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného brúskou môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie hlasnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (2)
Musím pri používaní brúsky nosiť protiprachovú masku? Overená
Áno. Pri brúsení sa uvoľňuje prach, ktorý môže spôsobiť poškodenie dýchacích ciest. Niektoré povrchy môžu tiež pri brúsení uvoľňovať chemikálie, ako sú farby alebo laky. Sú tiež dobrým dôvodom na to, aby ste nosili protiprachovú masku.

Bolo to užitočné (1)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Alan Wallace 29-03-2020
Remeň na mojom HBS 1000 E sa stále odtrháva Som staviteľom už 40 rokov a toto je prvýkrát, čo sa mi to stalo, prečítal som si príručku, aby som zistil, či môžem zvýšiť napnutie predného kolesa, ale je to nič nehovorí, prečo sa stále odstraňujú, používam na to úplne nové pásy Na zdravie Alan W

odpovedať | Bolo to užitočné (0)(Translated by Google)
Návod AEG HBS 1000E Pásová brúska