Candy CSOLS 5144WH Chladnička

Potrebujete návod na Candy CSOLS 5144WH Chladnička? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 3.25 MB)

advertisement

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Candy CSOLS 5144WH Chladnička a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Candy?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Chladnička vydáva bublavé zvuky, je to normálne? Overená
V moderných chladničkách sa používa ekologická chladiaca kvapalina. Počas chladenia sa môže táto látka zmeniť na plyn, čo môže spôsobiť bublanie a/alebo syčanie. Je to úplne normálne.

Bolo to užitočné (522)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť Candy.