Návod Tristar WK-1323 Kanvica

Potrebujete návod na Tristar WK-1323 Kanvica? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 0.41 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Tristar WK-1323 Kanvica a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s Tristar WK-1323 Kanvica?
Áno Žiadny
Ohodnoťte výrobok ako prvý
0 hlasy

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu Tristar WK-1323 Kanvica papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať Tristar. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu Tristar WK-1323 Kanvica v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka Tristar
Model WK-1323
Kategória Kanvice
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 0.41 MB

Všetky príručky pre Tristar Kanvice
Ďalšie príručky od Kanvice

Často kladené otázky o Tristar WK-1323 Kanvica

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Na čo slúži sito v mojej kanvici? Overená
Takto zachytíte všetok uvoľnený vodný kameň, ktorý sa časom mohol nahromadiť.

Bolo to užitočné (341) Čítaj viac
Kanvica sa nedokončí a stále varí, čo mám robiť? Overená
V mnohých prípadoch nebol veko kanvice správne zatvorené. Ak nechá uniknúť teplo, kanvica bude stále vrieť. Ak sa tým problém nevyrieši, obráťte sa na výrobcu alebo mechanika.

Bolo to užitočné (212) Čítaj viac
Môžem variť menej ako minimálne množstvo vody? Overená
Nie. Ak varíte menej ako minimálne množstvo vody, snímač teploty môže zlyhať. To by mohlo zabrániť vypnutiu kanvice pri teplote varu, čo by mohlo viesť k nebezpečným situáciám.

Bolo to užitočné (75) Čítaj viac
Je efektívne naplniť kanvicu horúcou vodou z faucetu? Overená
Nie. Aby ste dostali teplú vodu na faucet, je často potrebné najskôr vypustiť studenú vodu, ktorá bude zbytočná. Potrubia tiež naplnia rovnaké množstvo horúcej vody, ktorá sa nepoužije, a budú chladiť, čo vedie k stratám energie. Preto je lepšie kanvicu naplniť studenou vodou.

Bolo to užitočné (62) Čítaj viac
Môžem variť viac ako maximálne množstvo vody? Overená
Nie. Keď varíte viac ako maximálne množstvo vody, môže kanvica pretekať. Môže to mať za následok potenciálne nebezpečné situácie.

Bolo to užitočné (61) Čítaj viac

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o Tristar WK-1323 Kanvica. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Návod Tristar WK-1323 Kanvica