Návod AEG FS 280 Orbitálna brúska

Potrebujete príručku pre svoj AEG FS 280 Orbitálna brúska? Nižšie si môžete bezplatne prezrieť a stiahnuť príručku vo formáte PDF v slovenskom jazyku. Tento produkt má momentálne 5 často kladené otázky, 0 komentárov a má 2 hlasov s priemerným hodnotením produktu 50/100. Ak toto nie je manuál, ktorý chcete, kontaktujte nás.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

FS 280
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 5.81 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na AEG FS 280 Orbitálna brúska a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s AEG FS 280 Orbitálna brúska?
Áno Žiadny
50%
50%
2 hlasy

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Tu sa môžete podeliť o to, čo si myslíte o AEG FS 280 Orbitálna brúska. Ak máte otázku, najprv si pozorne prečítajte návod. Vyžiadanie manuálu je možné vykonať pomocou nášho kontaktného formulára.

Viac o tomto návode

Chápeme, že je pekné mať k svojmu AEG FS 280 Orbitálna brúska papierovú príručku. Návod si môžete kedykoľvek stiahnuť z našej webovej stránky a vytlačiť si ho sami. Ak chcete mať originálnu príručku, odporúčame vám kontaktovať AEG. Mohli by byť schopní poskytnúť originálny návod. Hľadáte príručku k svojmu AEG FS 280 Orbitálna brúska v inom jazyku? Vyberte si preferovaný jazyk na našej domovskej stránke a vyhľadajte číslo modelu, aby ste zistili, či ho máme k dispozícii.

Technické údaje

Značka AEG
Model FS 280
Kategória Orbitálne brúsky
Typ súboru PDF
Veľkosť súboru 5.81 MB

Všetky príručky pre AEG Orbitálne brúsky
Ďalšie príručky od Orbitálne brúsky

Často kladené otázky o AEG FS 280 Orbitálna brúska

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Na aké druhy materiálov môžem použiť orbitálnu brúsku? Overená

Orbitálne brúsky sa zvyčajne používajú na drevo, drevené materiály a povrchy ošetrené farbou. Tieto zariadenia nie sú veľmi vhodné na kovy a kamenné povrchy.

Bolo to užitočné (42) Čítaj viac

Musím pri používaní brúsky nosiť ochranu očí? Overená

Áno. Počas brúsenia môžu malé častice vyletieť. Keď zasiahnu oko, môžu spôsobiť trvalé poškodenie očí. Preto je vždy potrebné nosiť ochranu očí.

Bolo to užitočné (8) Čítaj viac

Musím pri používaní brúsky nosiť ochranu sluchu? Overená

Áno, mal by si. Aj keď sa množstvo hluku produkovaného brúskou môže u rôznych značiek a modelov líšiť, dlhodobé vystavenie hlasnému hluku môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. Preto je dobré nosiť ochranu sluchu.

Bolo to užitočné (3) Čítaj viac

Musím pri používaní brúsky nosiť protiprachovú masku? Overená

Áno. Pri brúsení sa uvoľňuje prach, ktorý môže spôsobiť poškodenie dýchacích ciest. Niektoré povrchy môžu tiež pri brúsení uvoľňovať chemikálie, ako sú farby alebo laky. Sú tiež dobrým dôvodom na to, aby ste nosili protiprachovú masku.

Bolo to užitočné (3) Čítaj viac

Môžem elektrické náradie skladovať v kôlni alebo garáži? Overená

Všeobecne platí, že elektrické náradie môžete skladovať v kôlni alebo garáži, aj keď tam občas mrzne. Pre životnosť elektrického náradia je však lepšie ho skladovať na suchom mieste bez väčších teplotných výkyvov. V kôlni alebo garáži môžu rozdiely teplôt spôsobiť tvorbu kondenzátu, ktorý môže spôsobiť hrdzu. Náradie, ktoré je napájané batériami, navyše vydrží kratšie a pri veľmi nízkych teplotách sa tak dobre nenabíja. Aby ste si boli istí, ako má byť vaše elektrické náradie uskladnené, vždy si dôkladne prečítajte návod na použitie.

Bolo to užitočné (2) Čítaj viac
Návod AEG FS 280 Orbitálna brúska

Súvisiace produkty

Súvisiace kategórie