Manuály pre Asus Myši

Ďalej sú uvedené všetky modely Asus Myši, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aký je najlepší povrch na použitie myši? Overená

Tradičná trackball myš bude fungovať najlepšie na polstrovanom povrchu, napríklad na podložke pod myš. Optická myš bude fungovať na takmer akomkoľvek rovnom povrchu, s výnimkou priehľadných alebo reflexných povrchov. Povrchy s vytlačeným opakujúcim sa vzorom môžu rušiť fungovanie myši.

Bolo to užitočné (114) Čítaj viac

Čo je to ergonomická myš? Overená

Každodenné dlhodobé používanie bežnej myši môže mať za následok bolesť ruky a zápästia. Toto sa tiež nazýva RSI (Repetitive Strain Injury). Ergonomická myš je tvarovaná tak, aby tieto problémy redukovala alebo im predchádzala.

Bolo to užitočné (50) Čítaj viac

Aký je rozdiel medzi normálnou myšou a hernou myšou? Overená

Každá herná myš môže byť použitá ako bežná myš. Herná myš má však často na určitých miestach na uľahčenie hrania ďalšie tlačidlá. Existujú dokonca aj herné myši, ktoré majú tlačidlá, ktoré majú lepšie hrať konkrétnu hru.

Bolo to užitočné (45) Čítaj viac

Aká veľkosť myši je najlepšia pre moju ruku? Overená

Čiastočne to závisí od osobných preferencií a nevyhnutnosti, ale všeobecne by myš mala predstavovať asi 60% veľkosti vašej ruky. Toto je najpohodlnejšie a najergonickejšie.

Bolo to užitočné (36) Čítaj viac

Najnovšie komentáre

Návod Asus ROG Gladius II Core Myš
Иванов Андрей 16-09-2022
Chcem si ujasniť, ako môže mať myš 4 dpi? Všetky sú pre každú os:


(Preložené Googlom)
Asus ROG Gladius II Core Myš
Návod Asus ROG Gladius II Core Myš
Yoel Lorenzo 09-07-2022
Dobry den, pouzival som ju asi 4 roky, najlepsia mys aku som si kupil az dodnes prestala fungovat uplne. Včera som ho celý deň používal na hranie a dnes keď zapnem počítač, hoci ho rozpozná a myš sa rozsvieti, kurzor sa nehýbe. Skúšal som už skontrolovať aktualizácie, vyčistiť vírusy, obnoviť systém atď... a stále to nejde. Upresňujem, že som už vymenil usb, dokonca som to skúšal na iných počítačoch, ktoré to tiež rozpoznajú, ale už nefungujú.


(Preložené Googlom)
Asus ROG Gladius II Core Myš
Návod Asus ROG Gladius II Origin Myš
filip 31-08-2021
Mám problém s inštaláciou ovládačov pre myš gladius 2 wiereless rog, vie mi s tým niekto pomôcť


(Preložené Googlom)
Asus ROG Gladius II Origin Myš
Návod Asus TUF Gaming M3 Myš
Antonini Corrado Loris 29-04-2021
Ahoj, nahral som makro a nastavil som ho na kľúč, ako ho po spustení makra dokončím?


(Preložené Googlom)
Asus TUF Gaming M3 Myš
Návod Asus WT465 Myš
Sławomir 18-02-2021
Po pár týždňoch občasného používania začalo rolovacie koliesko fungovať nepredvídateľne, pri rolovaní nahor alebo nadol zrazu vyšije a prudko roluje v opačnom smere, neodporúčam.


(Preložené Googlom)
Asus WT465 Myš