Návody na Crivit Crossové trenažéry

Ďalej sú uvedené všetky modely Crivit Crossové trenažéry, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Aké je číslo modelu môjho produktu Crivit? Overená
Aj keď majú niektoré produkty Crivit alternatívne číslo modelu, všetky majú číslo IAN, pomocou ktorého je možné produkt identifikovať.

Bolo to užitočné (569)
Aký je rozdiel medzi trenažérom so zotrvačníkom vpredu alebo vzadu? Overená
Crossové trenažéry, ktoré majú vzadu zotrvačník, sú často menšie. Na týchto crossových trenažéroch môžete spravidla robiť aj menšie kroky. Keď je zotrvačník vpredu, je trenažér zväčša väčší a umožňuje vám robiť väčšie kroky.

Bolo to užitočné (129)
Aké svaly sa cvičia pri používaní crossového trenažéra? Overená
Pri správnom používaní crossového trenažéra precvičíte takmer všetky svaly. Počas tréningu využívate svaly chrbta, ramien, paží, brucha, gluteálu a nôh.

Bolo to užitočné (121)
Je použitie crossového trenažéra zaťažujúce moje kolená? Overená
Nie. Počas cvičenia zostávajú vaše nohy v pedáloch a robíte plynulé pohyby. To znamená, že na kolená nepôsobí žiadna sila, ako je to napríklad v prípade behu.

Bolo to užitočné (94)