Manuály pre Rotopédy

Ďalej sú uvedené všetky značky Rotopédy, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. Kliknutím na značku zobrazíte zoznam všetkých modelov. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaká značka? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môj rotoped vydáva pri šliapaní šteklivý zvuk, čo s tým môžem urobiť? Overená

Zvuky sú vo väčšine prípadov spôsobené pedálmi. Dá sa to vyriešiť tak, že ich vezmete a znova správne namontujete. Je tiež možné, že vo vnútri krytu je uvoľnený kábel, ktorý prichádza do styku s pohyblivými časťami. Odstráňte kryt a kábel zasuňte na správne miesto, aby nedošlo ku kontaktu s pohyblivými časťami.

Bolo to užitočné (1086) Čítaj viac

Aké svaly sa cvičia pri používaní rotopedu? Overená

Pri správnom používaní rotopedu precvičujete brušné, gluteálne a nožné svaly.

Bolo to užitočné (688) Čítaj viac

Aká je maximálna srdcová frekvencia počas cvičenia? Overená

Vo všeobecnosti môžete merať srdcovú frekvenciu 220 a odpočítať svoj vek. Takže pre osobu vo veku 48 rokov by maximálna srdcová frekvencia bola 220 mínus 48, čo sa rovná 172. Ak si nie ste istý svojím osobným stavom, určite sa poraďte so svojím lekárom.

Bolo to užitočné (23) Čítaj viac

Koľko pohybu potrebuje priemerný dospelý? Overená

V dospelosti je dobré vykonávať mierne intenzívne cvičenie v celkovej dĺžke aspoň 2,5 hodiny týždenne. Ideálne je to rozložiť na niekoľko dní.

Bolo to užitočné (22) Čítaj viac