Návody na Crivit Rotopédy

Ďalej sú uvedené všetky modely Crivit Rotopédy, ktorých návody máme pre vás k dispozícii. V často kladených otázkach v spodnej časti stránky nájdete užitočné tipy týkajúce sa daného výrobku. Chýba na zozname nejaký model? Dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môj rotoped vydáva pri šliapaní šteklivý zvuk, čo s tým môžem urobiť? Overená
Zvuky sú vo väčšine prípadov spôsobené pedálmi. Dá sa to vyriešiť tak, že ich vezmete a znova správne namontujete. Je tiež možné, že vo vnútri krytu je uvoľnený kábel, ktorý prichádza do styku s pohyblivými časťami. Odstráňte kryt a kábel zasuňte na správne miesto, aby nedošlo ku kontaktu s pohyblivými časťami.

Bolo to užitočné (818)
Aké je číslo modelu môjho produktu Crivit? Overená
Aj keď majú niektoré produkty Crivit alternatívne číslo modelu, všetky majú číslo IAN, pomocou ktorého je možné produkt identifikovať.

Bolo to užitočné (586)
Aké svaly sa cvičia pri používaní rotopedu? Overená
Pri správnom používaní rotopedu precvičujete brušné, gluteálne a nožné svaly.

Bolo to užitočné (421)