Návod - Crivit IAN 310716 Rotopéd

Potrebujete návod na Crivit IAN 310716 Rotopéd? Ďalej si môžete zdarma pozrieť a stiahnuť návod vo formáte PDF. K dispozícii sú tiež často kladené otázky, hodnotenie výrobku a spätná väzba od používateľov, vďaka ktorým môžete svoj výrobok optimálne používať. Ak toto nie je návod, ktorý ste hľadali, dajte nám o tom vedieť.

Je váš výrobok pokazený a nepodarilo sa vám problém odstrániť pomocou pokynov v návode? Prejdite na portál Repair Café, kde nájdete bezplatné servisné služby.

Návod

Loading…

pdf2htmlEX
Stiahnuť návod v slovenčine (PDF, 4.65 MB)
(Myslite ekologicky a návod si vytlačte, len ak je to naozaj potrebné)

Loading…

Hodnotenie

Dajte nám vedieť svoj názor na Crivit IAN 310716 Rotopéd a ohodnoťte výrobok. Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti s týmto výrobkom alebo sa niečo spýtať? Napíšte komentár v spodnej časti stránky.
Ste spokojní s týmto výrobkom značky Crivit?
Áno Žiadny
100%
0%
1 hlas

Často kladené otázky

Náš tím podpory vyhľadáva užitočné informácie o výrobkoch a odpovede na často kladené otázky. Ak nájdete v našich často kladených otázkach nejakú nezrovnalosť, dajte nám o tom vedieť pomocou nášho kontaktného formulára.

Môj rotoped vydáva pri šliapaní šteklivý zvuk, čo s tým môžem urobiť? Overená
Zvuky sú vo väčšine prípadov spôsobené pedálmi. Dá sa to vyriešiť tak, že ich vezmete a znova správne namontujete. Je tiež možné, že vo vnútri krytu je uvoľnený kábel, ktorý prichádza do styku s pohyblivými časťami. Odstráňte kryt a kábel zasuňte na správne miesto, aby nedošlo ku kontaktu s pohyblivými časťami.

Bolo to užitočné (609)
Aké je číslo modelu môjho produktu Crivit? Overená
Aj keď majú niektoré produkty Crivit alternatívne číslo modelu, všetky majú číslo IAN, pomocou ktorého je možné produkt identifikovať.

Bolo to užitočné (395)
Aké svaly sa cvičia pri používaní rotopedu? Overená
Pri správnom používaní rotopedu precvičujete brušné, gluteálne a nožné svaly.

Bolo to užitočné (259)

Zapojte sa do diskusie o tomto výrobku

Návod pôvodne vydala spoločnosť Crivit.